Monero.PL - opinie
Monero.PL - średnia ocena 3.6

Średnia ocena: 3.6 (oddanych głosów: 11).
Głosować moga tylko zalogowani użytkownicy.

Dodatkowe informacje:

Tabela opłat . . .

Kursy wymiany walut . . .

Regulamin serwisu . . .

Wiesław Biegański Kantor Wymiany Walut

Rynek 6

89-100 Nakło nad Notecią

PL-Kujawsko-Pomorskie

kontakt@kantor-internetowy.eu

tel.: (+48)52-328-42-00, (+48)663-900-663 (+48)52-386-07-82

NIP: 5580000136

REGON: 091474589

Preferowane banki: BRE, WBK, Alior, PKO-BP, Milenium, Raiffeisen, BGŻ, mBank, MultiBank

Obsługiwane waluty: PLN, USD, EUR, CHF, GBP

Zakres operacji: €100 - €+∞ (weryfikacja)

Godziny obsługi: Pn-Pt 8:00-17:00

Informacje na temat kantorów internetowych działających w sieci.

Jak oceniasz usługi swiadczone przez Monero.PL (tylko zalogowani):

Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Monero.PL

Post napisał »

Platforma Monero.PL powstała w ramach poszerzenia działalności przez jeden z kantorów wymiany walut z Nakła, który swoją "stacjonarną" działalność prowadzi już ponad dwadzieścia lat. Serwis oferuje usługę wymiany w zakresie czterech podstawowych par walutowych świadczoną za pośrednictwem kont w dziewięciu różnych bankach. Co warte podkreślenia, od dnia 05.03.2012 przelewy walutowe do wszystkich polskich banków realizowane są bezpłatnie. Wszystkich, którzy spróbowali już skorzystać z usług serwisu kantor-internetowy.eu serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami.

Od dnia 28 lutego 2013 r. zmianie uległa nazwa firmy z KANTOR WYMIANY WALUT Wiesław Biegański (Kantor-Internetowy.EU) na MONERO (Monero.PL) Wiesław Biegański.

Wymiana walut przez internet kantor-internetowy.eu

Poprzedni wygląd serwisu kantor-internetowy.eu
e-kantory.pl

Re: kantor-internetowy.eu

Post napisał »

Na stronie głównej Kantor-Internetowy.EU znalazłem następującą wzmiankę:
Szanowni Klienci,
od dnia 05.03.2012 przelewy walutowe do wszystkich polskich banków realizujemy bezpłatnie.
olo

Post napisał »

Moim zdaniem bardzo dobry kantor. Wymieniam w nim franki od pół roku i cała transakcja przebiega bardzo szybko i sprawnie. Poza tym kurs jest bardzo dobry.
Ja mogę śmiało polecić.

Poza tym widziałem ostatnio kolejną nowość w tym kantorze:

"Z przyjemnością informujemy, że z dniem 14 kwietnia uruchomiliśmy obsługę kont bankowych w ramach Wielkiej Brytanii, Szkocji oraz Irlandii, a już niebawem do naszej oferty dołączą kolejne kraje. Pragniemy także poinformować, że przelewy na rachunki bankowe do powyższych krajów realizujemy bezpłatnie."

Nie wiem czy jeszcze jakiś kantor wprowadził obsługę przelewów zagranicznych...
vincent

Post napisał »

Vincent,
tak, inkantor.pl obsługuje zagranicę od początku.

Admin: Wiele kantorów internetowych przyjmuje przelewy zagraniczne, ale przed dokonaniem przelewu najlepiej zapytac o to w Obsłudze Klienta. Problem zazwyczaj stanowi tylko opłata za transfer międzynarodowy narzucana przez niektóre banki. Kantory najczęściej odejmują poniesione z tego tytułu koszty od całości przekazywanej sumy pieniędzy.
marek74

Post napisał »

Admin napisał(a):Kantory najczęściej odejmują poniesione z tego tytułu koszty od całości przekazywanej sumy pieniędzy.

Ewentualnie wrzucają koszty przelewów w kurs i jak gdyby nigdy nic, piszą, że darmowe ;]
Kazio

Post napisał »

marek74 napisał(a):Admin: Wiele kantorów internetowych przyjmuje przelewy zagraniczne, ale przed dokonaniem przelewu najlepiej zapytac o to w Obsłudze Klienta. Problem zazwyczaj stanowi tylko opłata za transfer międzynarodowy narzucana przez niektóre banki. Kantory najczęściej odejmują poniesione z tego tytułu koszty od całości przekazywanej sumy pieniędzy.

Kantor-internetowy.eu nie obciąża klienta żadnymi kosztami przelewów, nawet za przelewy na konta zagraniczne... Cała wymieniona kwota trafia na rachunek bankowy klienta.
vincent

Re: Kantor-Internetowy.EU

Post napisał »

sprawdziłam, faktycznie darmowe przelewy walutowe do wszystkich polskich banków.
Kupiłam CHF do Multibanku, nie poniosłam żadnych kosztów a przelew otrzymałam po kilku minutach.
Gosia

Re: Kantor-Internetowy.EU

Post napisał »

Wymieniałem już wiele razy w tym kantorze i nigdy nie było żadnych problemów, obsłudze również nie mam niczego do zarzucenia. Z pewnością nadal będę tutaj wymieniał bo odpowiadają mi kursy i to, że nic nie płacę za przelewy.
Georg

Powrót do Kantory internetowe

Kantory internetowe i platformy wymiany walut: